Absolwenci Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie

Absolwenci 1960

Bąk Ewa, Bogdanowska Janina, Borek Jerzy, Buczek Wiesław, Czekaj Leszek, Dobosz Alfreda, Drwal Gabriela, Dziugan Lucyna, Gierucki Zbigniew, Górecka Łucja, Gruszka Franciszek, Janica Ewa, Janica Jerzy, Jastrząb Janusz, Jaźwiecka Danuta, Jurczak Krystyna, Jurczyk Krystyna, Klecha Ludmiła, Korzeniowska Barbara, Krzanowski Janusz, Krzywda Halina, Kumka Karol, Kurowska Ewa, Łopatka Jadwiga, Machnik Adam, Mencfel Alicja, Miś Jerzy, Moroz Krystyna, Niepokój Danuta, Niepokój Ewa, Niezgoda Erika, Olesińska Małgorzata, Paczosa Jan, Przybysz Urszula, Raus Wacław, Reng Janusz, Rucka Barbara, Sochańska Zdzisława, Stefanko Stanisława, Szerszeń Zbigniew, Tumidajski Andrzej, Urbanowicz Jolanta, Wołtosz Ryszard, Wójcik Stanisław, Zajdel Jan, Zajdel Jerzy, Zajdel Józef , Zych Halina, Żółkoś Bożena

 

Absolwenci 1961

Ambicka Bożena, Bajcar Andrzej, Bęben Teresa, Bober Stanisław, Bobula Janusz, Boczar Zenon, Bojanowski Wojciech, Delimat Danuta, Dragan Tadeusz, Dreher Andrzej, Dudzińska Feliksa, Fedorowicz Joanna, Gancarz Andrzej, Gbyl Teresa Maria, Głogowski Zenon, Górak Zofia Maria, Guzik Adam, Hejnar Anna, Hejnar Wojciech, Jakubik Andrzej, Janas  Lucyna, Janas Krystyna, Jarosz Zofia, Jaworski Andrzej, Jobke Anna, Jurczyk Janina, Kaczorowska Maria, Kafel Marta, Kędzior Teresa, Kluzowicz Jerzy, Kozłowska Bogumiła, Kozubal Teresa, Kranc Ewa, Krzanowski Jerzy, Kubit Wanda, Kuszaj  Stanisław, Kwodzińska Anna, Langner Jadwiga, Liput Jan, Lorens Stanisław, Łogasz  Henryka, Mainda Janusz, Majewska Janina, Malik Maria Teresa, Maszczak Grażyna, Mosingiewicz Andrzej, Niezgoda Kazimierz, Nowacka Krystyna, Nowak Kazimierz, Nowotko Maria, Nycz Zbigniew, Orzechowski Antoni, Osika Ryszard, Pachana Ryszard, Penar Zofia, Pilat Anna, Płatek Renata, Prajsner Jan, Pudełko Marian, Radziuk Jan, Rąpała Bogumiła, Romańczyk Lucyna, Rymarz Czesław, Solarz Jadwiga, Stachowicz Andrzej, Staszkiewicz Teresa, Stefanik Kazimierz, Szelc Janusz, Szurlej Danuta, Tomaszewska Krystyna, Turek Wacław, Ukleja Zdzisław, Urbańska Teresa, Waniek Janusz, Wilczyńska Bożena, Wojtanowski Stanisław, Wołek Stanisław, Wójcik Jadwiga, Wysocki Andrzej, Zając Stanisław, Zajdel Krystyna, Zawistowski Jerzy, Zborowski Władysław, Zmarz Barbara, Zwiercan Stanisława, Żółkoś Małgorzata, Żuk Marian, Żygała Wojciech

 

Absolwenci 1962

Ambicki Konrad, Bąk Elżbieta, Borek Halina, Buczyńska Zofia, Chmiel Matylda, Cierpiał Eleonora, Cisek Sabina, Cisło Andrzej, Czarska Bożena, Czech Maria, Drużba Józef, Dziedzic Maria, Dziedzic Urszula, Ferenc Roman, Filar Zdzisław, Frączek Krystyna, Gąsior Jan, Gilatowska Ewa, Gołda Janusz, Gontarek Anna, Guzik Bogusław, Habrat Maria Irena, Hawryszczak Halina, Hejnowicz Halina, Janik Stanisław, Jaszczuk Edward, Jędral-Tomski Ryszard, Kasza Stanisław, Kazimierska Bogumiła, Klecha Zdzisław, Kochanek Wojciech, Kołodziej Tadeusz, Kosiba Wiesława, Kropaczek Maria, Kubit Zbigniew, Kucza Jan Wacław, Kutkowski Jerzy, Laba Wacław, Łoziński Wiesław, Łukasiewicz Krzysztof, Markiewicz Tomasz, Matelowski Józef, Mazurek Janusz, Mencfel Krystian, Mikoś Antoni, Muszyńska Krystyna, Nieć Barbara, Niemiec Tadeusz, Ochała Zbigniew, Ochała Zofia, Pachana Anna, Paluch Edwin, Parylak Andrzej, Pelczar Adamina, Pietruczenik Maria, Polański Janusz, Przybyła Kazimierz, Pudło Zofia, Rozalewicz Stanisława, Rozalewicz Władysława, Różańska Danuta, Rylowska Anna, Sołowij Antoni, Stachowicz Stanisław, Stasik Wiesław, Staszkiewicz Helena, Szopa Halina, Tarnożek Bożena, Teneta Stanisław, Trybus Maria, Trzemżalska Teresa, Ukleja Magdalena, Urbanowicz Władysław, Wietrzna Barbara, Wojnar Jacek, Wojtanowska Ewa, Wojtowicz Wacław, Wołek Kazimierz, Wróbel Maria, Wszołek Andrzej, Wysocka Grażyna, Zajdel Stanisława, Zborowska Ewa, Zuzak Eligiusz

 

Absolwenci 1963

Bogacz Bogumiła, Borek Krystyna, Buczyński Jerzy, Cieślik Ryszard, Cyntler Adam, Czernecki Andrzej, Czernicki Jan, Drwal Joanna, Dyl Krzysztof, Dziedzic Stefania, Falandys Janina, Fołta Jan, Gałka Grażyna, Garbacik Krystyna, Gawron Marta, Gazda Teresa, Gładysz Teresa, Gonet Zbigniew, Gorczyca Janina, Gruszka Jadwiga, Haber Stanisława, Hapanow Ewa, Hejnar Teresa, Janas Janusz, Janas Marta, Janik Jan, Jarosz Danuta, Jastrząb Marek, Jaworska Jadwiga, Jaworski Józef, Jurczyk Józef, Jureczko Andrzej, Kafel Urszula, Kamińska Teresa, Kasza Teresa, Kazimierski Stefan, Konop Irena, Kopacz Janina, Kozubal Kazimierz, Krukierek Roman, Krzemień Maria, Lisowski Wiktor, Mamrot Janusz, Mazur Stanisław, Miziuk Maria, Nieć Zygmunt, Niemiec Władysław, Niziołek Piotr, Ochała Krystyna, Olesińska Barbara, Pachana Alicja, Pachana Witold, Parylak Krystyna, Pasterczyk Jan, Pawlicki Jerzy, Pelczar Józef, Perlicki Andrzej, Pieniążek Zofia, Pietrukaniec Irena, Piotrowska Barbara, Pirowska Teresa, Polak Irena, Rechul Barbara, Rylowska Zofia, Rymarz Andrzej, Sabatowski Tadeusz, Samborowska Maria, Sikora Marian, Skarwecka Wiesława, Skok Anna, Sroka Adam, Stanoch Maria, Staroń Zdzisław, Staszkiewicz Stanisław, Stepek Maria, Szczypka Waldemar, Szelest Krystyna, Trybus Halina, Wajs Lilla, Wietecha Halina, Wilk Lucyna, Włodyka Ludwik, Wosiewicz Jolanta, Wójcik Jerzy, Wójcik Wojciech, Wójtowicz Ewa, Wysocka Zuzanna, Zajdel Aleksander, Zajdel Jerzy, Zajdel Wiesław, Zborowski Janusz, Zmarz Jan

 

Absolwenci 1964

Andruch Maria, Baran Teresa, Bartoszek Elżbieta, Bąk Krystyna, Bąk Maria, Beluch Franciszek, Bienek Marta, Boczar Jan, Borek Adam, Buczek Bronisława, Czech Halina, Czech Irena, Czechowicz Adam, Dańczak Leszek, Domowicz Anna, Dragan Halina, Drobek Krzysztof, Duda Małgorzata, Dziki Jadwiga, Dziugan Barbara, Fagał Julia, Fagat Maria, Fołta Andrzej, Fruga Adam, Galicka Barbara, Gbyl Alicja, Gładysz Piotr, Habrowska Ewa, Hejnowicz Krzysztof, Jamrog Jan, Janas Danuta, Janas Jerzy, Janik Janusz, Janusz Leszek, Jaźwiecka Emilia, Jurczak Jadwiga, Jureczko Czesław, Kaczorowski Romuald, Kafel Danuta, Kandefer Stanisław, Kędzior Walerian, Kogut Ryszard, Kopacz Adam, Kotowski Jerzy, Kozielski Krzysztof, Kozub Zdzisław, Krężałek Leszek, Krzanowski Krzysztof, Krzysztoń Tadeusz, Leszczyński Andrzej, Leśniak Jacek, Malik Janusz, Markowicz Stanisław, Matusiewicz Andrzej, Mazanek Mariusz, Nowak Maria, Nowicki Eugeniusz, Nycz Maria, Olędzki Jerzy, Panek Maria, Paradysz Stanisław, Pelczar Ryszard, Pieniążek Aleksander, Pietrukaniec Lucyna, Przybysz Władysław, Romańczyk Elżbieta, Ruszel Beata, Samson Mieczysław, Sęp Jan, Staroń Adam, Sukiennik Władysław, Szarek Maria, Szpak Wiesław, Śliwińska Irena, Tarnożek Ewa, Urba Stanisław, Wajda Janusz, Wajs Danuta, Warecka Barbara, Wilczyńska Anna, Wilk Andrzej, Wilk Teresa, Wirska Stanisława, Wiśniewska Barbara, Wojnar Maria, Wróbel Zofia, Wysocki Jerzy, Zając Edward, Zając Tadeusz, Zajdel Halina, Zborowski Ryszard, Zwiercan Danuta, Żółkoś Jan, Żółkoś Janina, Żuk Józef

 

Absolwenci 1965

Agopsowicz Jerzy, Aseńko Jerzy, Bajek Janusz, Bałka Barbara, Baranowicz Elżbieta, Bączar Andrzej, Bączar Grażyna, Bielawska Grażyna, Bienia Wanda, Boczar Irena, Borek Ewa, Bryniarski Ryszard, Ciepiela Piotr, Cieplik Irena, Drużba Edward, Dziedzic Marek, Fałat Stanisław, Furtek Krystyna, Gajewska Jadwiga, Gawdzis Krystyna, Gawron Teresa, Gładysz Bogusław, Gonet Stanisław, Gruszka Maria, Hec Maria, Hejnar Barbara, Jaworska Danuta, Jaworski Stanisław, Jędral-Tomski Jerzy, Kaczor Krzysztof, Kamińska Eleonora, Kasza Bogusław, Kaszycka Cecylia, Kazimierski Bogdan, Koczkodaj Elżbieta, Konop Maria, Kranc Bożena, Kubit Agnieszka, Kulczycka Irena, Kulig Jerzy, Kuszaj Teresa, Leśniak Zbigniew, Leśniowska Renata, Malinowski Adam, Marek Bogumiła, Moriak Andrzej, Napora Roman, Niepokój Zbigniew, Niezgoda Władysław, Niżnik Halina, Nowak Urszula, Ogrodnik Adam, Olejniczak Tadeusz, Orzechowska Janina, Orzechowska Teresa, Orzechowski Jerzy, Pachana Wacław, Pernal Ludmiła, Peszke Grzegorz, Piróg Ryszard, Polak Marek, Polański Adam, Przybyła Grażyna, Romańczyk Krystyna, Rozalewicz Halina, Rybak Maria, Sikorski Piotr, Siwecka Maria, Siwiec Zofia, Skoczylas Elżbieta, Słupek Marian, Sokołowicz Andrzej, Stanoch Zbigniew, Szczerbień Helena, Szopa Zbigniew, Tkaczyk Ryszard, Uliasz Barbara, Węgrzyn Zbigniew, Wietrzna Urszula, Włodyka Zofia, Wolwowicz Krzysztof, Zajdel Bogusław, Ziemiańska Kamila, Zuzak Zenon, Żółkoś Roman

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl