Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce – Jakub Stanosz z klasy VI a
  • II miejsce – Justyna Słyś z klasy VI b
  • III miejsce – Tomasz Puc z klasy VI b

Mateusz Groszyk z klasy IVa został wyróżniony w konkursie literackim "DZIECI LISTY PISZĄ DO..." zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

Emilia Cyrkiel z kl. IVa zostałaLaureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ".  Katarzyna Rzepka (Va), Mateusz Kałwik (Vb),  Wojciech Deptuch (Va) i Julia Gorczyca (IVa) zostali wyróznieni w tym konkursie.

W Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2012" nagrody i wyróznienia zdobyli: Michał Zygarowicz z kl.VI a, Mateusz Kałwik z kl. V b, Kamil Biernacki z kl. IV a, Emilia Cyrkiel z kl. IV a, Dawid Prajzner z kl. IV a, Rafał Przybysz z kl. III b.

Mateusz Kałwik (Vb) zajął II miejsce w kategorii klas piątych, a Michał Zygarowicz (VIa) III miejsce w kategorii klas szóstych w V KROŚNIEŃSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM.

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ Kamila Sowa oraz Karolina Pawlak zajęły II miejsce w kategorii duety w grupie wiekowej klas I–III.

Daria Guzik z kl. VI b została nagrodzona w edycji lokalnej XXXIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "MOJA PRZYGODA W MUZEUM".

Laureatami VII Euroregionalnego Konkursu Plastycznego "PALMA, PISANKA, WIENIEC" zostali: Tymoteusz Wilk (Ia) – nagroda, Katarzyna Kędra (Ib) – nagroda, Katarzyna Steliga (IIa) – nagroda, Luiza Półchłopek (IVa) – wyróżnienie, Damian Dudek (VIb) – wyróżnienie.

W VI edycji  Międzyszkolnego Konkursu Widowisk Bożonarodzeniowych "KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI" grupa teatralna, którą tworzyli uczniowie z klasy Vb i IIIa pod kierunkiem pani Bernardetty Juszczyk i pani Ewy Szmyd zajęła III miejsce za przedstawienie "Spotkanie przy stole".

W XI JASIELSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM im. H. STEINHAUSA Krzysztof Skomiał i Michał Zygarowicz z klasy VIa zajęli IV miejsce, Mariola Niżnik również z klasy VI a zajęła VI miejsce.

Katarzyna Kędra zajęła I miejsce, a Wiktoria Lasek została wyróżniona w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej pt. "WIERSZE SPOD CHOINKI".

Julia Gorczyca z klasy IVa zdobyła III miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "ŚWIĄTECZNE OPOWIEŚCI O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU I ŚWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA".

W Dziecięcym Konkursie Recytatorskim "BEZ PIĄTEJ KLEPKI", II miejsce zajęła Katarzyna Kędra, III miejsce - Paweł Rokita, wyróżnienie - Kacper Zajdel.

Angelika Poparda-Serwińska z klasy Vb zdobyła II miejsce w VIII MIEDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ.

W konkursie recytatorskim "DAJ PEWNOŚĆ, ŻE TRUDZIŁEM SIĘ NA TWOJĄ CHWAŁĘ... CZYLI UTWORY CZESŁAWA MIŁOSZA O POLSCE" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci KBP Mateusz Misiewicz z klasy VIb zdobył wyróżnienie.